Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybudują basen w Puchaczowie (wizualizacja)

Utworzony przez ola, 2 maja 2010 r. o 11:13 Powrót do artykułu
PUCHACZÓW NISKO UPADŁ WSTYD WÓJCIE WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś z Puchaczowa wypowie się jak zakonczyło śledztwo i czy ponieśli karę osoby ktorzy wpisywali z innych gmin aby wójt wygrał wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ponieśli żadnej kary nadal będą dopisywać ludzi z innych gmin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt dalej będzie startować i będą mieli gdzieś prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie są bez serca!!! które ranią innych i to jako anonim.. nie macie odwagi żeby mowic prawdy, potrafilibyście powiedzieć to samo patrząc w zapłakane oczy wdowy które teraz cierpi???!!! czy w naszym kraju nigdy nie bedziemy potrafili być razem??? czy zawsze będzie ktoś kto wszystko burzy i podsyca innych kompletnie nie znając sytuacji??? wy potraficie tylko cieszyć się z nieszczęść innych, pomyślcie co byście czuli znajdując się sytuacji wdowy - mówiąc alkoholik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wdowy w Brzezinach to alkoholiczki "Przedszkole samorządowe w Brzezinach"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory samorządowe tuż, tuż. Zmieńmy wreszcie coś w tym Puchaczowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puchaczów znany jest całej Polsce że można w gminie robi się przekkręty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u.... poważne oskarżenia... bardzo poważne... dlaczego nie zostały opisane w artykule????? tylko teraz tak anonimowo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIC napisał:
u.... poważne oskarżenia... bardzo poważne... dlaczego nie zostały opisane w artykule????? tylko teraz tak anonimowo...
W KOŃCU BUDUJCIE NIE GŁUPIEJECIE NA FORUM A BASENU NIE MA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dalej będzie siepchać wojt grzesiuk na stolek dość kłamstw i przekręstw w gminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z puchaczowa wójt Grzesiuk co tydzien robi imprezkę głosujcie na wójta możecie się w gminie zatrudnic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
? Po prostu robiemie imprezy na miarę możliwości finansowych gminy. Organizowanie większych koncertów jest w puchaczowie samobójstwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ile tak naprawde wojt zadluzyl puchaczow w przeliczeniu na jednego mieszxkanca a te kilkanascie tysiecy poborow za zadluzanie trzeba pogratulowac przewodniczacemu i radzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałem trzecią tajeminice Fatimską która sie sprawdza cyt " Straszne będą przewroty na calej ziemi, ludzie jak za czasow potopu zatracili drogę do Boga Ojca kierują sie duchem szatańskim Księża powinni się łaczyć w pokoju i modlitwie i szerzyć nabożenstwa do Najświetszego Serca." Ludzie są nienawistne, krzywdzą drugiego człowieka mają w oczach pychę egoizm wyzyskiwanie, pastwieniem nad słabymi dla takich nie będzie ocalenia. przyjmują komunię Swiętą w grzechu . Niepogody, burze, huragny ,tajfuny powodzie i trzęsienia ziemi wszystko przyniesie upadek. zachecam do przeczytania trzecie tajemnicy Fatymskiej dotyczy naszego kraju wytworzy się nowy ustrój bez ucisku i podatkow bedzie domem braterstwa wszystkich narodow Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też czytalam ze władze będą podnosić coraz wyższe podatki, ucisk ludzie wyjdą na ulicę jedni będą zyli dostatnie w rozpuscie a drudzy znajdą dom na ulicy czytajac nie wierzylam faktycznie mamy coraz większe podatki powodzie a ludzie będą zastraszczać umarłym, wielka nienawisć wśród ludzi, krżywoprzysięstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda ja też czytałem jaka jest nienawiść, w sklepie opowiadali jak sąsiedzi krzyżoprzysięgali w sądzie, oczernali wdowę mówili że to pijaczka a ona ponad 40lat ciężko pracowała w gospodarstwie. czytając fatimską miałem przed oczyma tych ludzi, i nie widzą znaków jak powodzie huragany ucisk rządu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem wszystkie komentarze i jestem zbulwersowany.Temat przewodni to basen, a komentarze to same pretensje.Chwała tym , którzy myślą o rozwoju gminy. Ja widzę, jakie zmiany zaszły w Puchaczowie.Jak wyglądają budynki szkolne i to wszystkie.Wizerunek jest zmieniony(ukwiecony, odmalowany).Wiele ciekawych imprez np. Ostatnio wesele puchaczowskie.Dlaczego boli was sklep, zakładajcie wy również. Weźcie się do pracy, bo żadna władza za was nic nie zrobi.Widzę , że po prostu zazdrościcie zaradności i pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka że dostali z unii pieniądze to można robić wesele puchaczowskie zrobcie drogi "ja" bez pieniędzy przyznasz że zostały sfałszowanne wybor samorządowe i nikt nie poniósl kary Znowu z woj. lubelskiego po wpisują sie że mieszkają aby wojt G.wygral wybory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21 listopada będą wybory szamorządowe ciekawie będzie w Puchaczowie znowu powpisuja sie ludziska aby wygrał Grzesiuk i utrzymac stanowiska pracy w gminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...